Кубок Канабісу 2018: найрозслабленіший фестиваль у світі

У Всесвітній день марихуани, 20 квітня, конопляні ентузіасти з усього світу збираються у Національнальному виставковому центрі в Каліфорнії на щорічний Кубок Канабісу — найбільший у світі фестиваль марихуани. Тут і далі фотоматеріали Джик’ю.

Саме тут нові сорти суворо випробовуються, оцінюються суддями і отримують престижні нагороди. Cкажімо, «найкраща індіка». На Кубку Канабісу також є жива музика, освітні семінари і ЕКСПО для пов'язаних з виробництвом канабісу підприємств.

Хоча канабіс на фестивалі не продається, учасникам дозволяють принести свої запаси. Що вони й зробили...

Кубок Канабісу — фестиваль, який вперше, у 1987 році, організував редактор журналу Хай Таймс Стівен Хагер, коли приїхав до Нідерландів, щоб взяти інтерв'ю у засновника першого голландського банку конопляного насіння.

Невіл жив в особняку повному теплиць, який Хагер охрестив «Фортецею Канабісу».

Фестиваль, що проводиться щорічно в Амстердамі — найбільш популярна подія серед любителів конопель і компаній, що працюють в галузі.

У Нідерландах марихуана легальна. Левова частка фестивального канабісу надходить з різноманітних кофешопів Амстердама.

У 2010 році Хай Таймс вперше провели фестиваль в Сполучених Штатах, а з 2014 остаточно перевезли подію до Коліфонії, да марихуана вже легалізована.

Величезна кількість туристів приїздить на фестиваль. Завдяки легалізації, вміст тетрагідроканнабінолу (ТГК) часто дуже високий.

Потрапити в журі вважається великою честю. Щоб увійти до складу, відвідувач повинен внести додаткову плату за вхід. Потім він отримає шанобливі привітання і проголосує за різноманітні сорти конопель.

Ті, хто вже не в силах вживати марихуану, мають окремий доступ до красиво оформленої кімнати відпочинку.

Поширена хибна думка, що марихуану вживають тільки через куріння. Та Кубок Канабісу — чесна гра, де кожен бажаючий може вживати її будь-яким зручним способом.

Подію спонсорують активісти, які боряться проти дискримінації марихуани, і компанії, що виводять сорти і продають насіння.

Розважайтеся шалено та відповідально