«Найкращі оргазми я відчувала накуреною»

Журналістка Джик’ю Анна Бреслав розповіла про діалог, який відбувся у неї з подругою Ненсі по дорозі з вечірки.

Анна зізналася, що останнім часом вони з хлопцем не займаються сексом, а Ненсі відреагувала миттєво: «Покуріть травки заздалегідь. Ти повинна спробувати. Кажу тобі, це спрацює.»

Ненсі розповіла, що її чоловік курить марихуану майже щовечора перед сном.

«Думаю, нам це допомагає. Наприклад, ми часто повертаємося додому зі стресом після роботи, а куріння дозволяє відчути себе менш спантеличеним та спроможним зосередитися на задоволенні. Найкращі оргазми я відчувала накуреною.»

Гарячі рекомендації подруги завжди мали якусь містичну дію. У неї ідеальний макіяж та класний одяг, вона точно володіє секретними знаннями про жіноче начало.

Та попередній досвід примусив Анну зробити висновок, що її єдине бажання після куріння на вечірці — закритися у ванній з чимось смачним, поки ефект не зникне.

«Жінки, як правило, дуже чутливі до психоактивного компоненту, вони частіше за чоловіків відчувають параною», — стверджує Елоїза Тейзен, практикуюча медсестра з Каліфорнії, яка спеціалізується на лікуванні канабісом.

Елоїза Тейзен

85% клієнтів Елоїзи — жінки. Більшість пробують марихуану вперше. Вони шукають допомогу у вирішенні проблем зі сном чи розладами настрою (як от тривога і депресія), раковими чи хронічними захворюваннями.

Лише 10% приходять з проблемами у ліжку. Приблизно у 25-30% випадків канабіс допомагає налагодити статеве життя: «Він усуває сексуальну дисфункцію, повертає оргазм або просто допомагає розслабитися», — розповідає медсестра.

Якщо ви особливо схильні до «залипання», ключ до кращого сексу — трохи недобрати.

«Однієї затяжки зазвичай достатньо, щоб розслабитися і підняти настрій», — каже Тейзен. Мабуть, не варто робити це вперше на галасливій вечірці у переповненому будинку, коли ви на підпитку.

Анна розповідає, що спочатку здивувалася і спитала подругу, чи пара келихів не допоможе отримати схожий ефект. «Для мене це зовсім інакше, ніж займатися сексом п'яною", — відповіла Ненсі. «Коли я курю, то відчуваю додатковий зв'язок зі своїм тілом, алкоголь робить мене онімілою.»

Елоїза Тейзен каже, що канабіс концентрує на моменті й додає гармонії між психічним станом і тілом.

На відміну від випивки, марихуана не шкодить якості сну.

У Анни протягом кількох місяців були проблеми зі сном, пов'язані зі стресом. Тож вона покладалась на пару пляшок пива або келихів вина, коли мучило безсоння.

Незабаром після того, як Анна «забила косячок» (так ще кажуть, правда?) вони з хлопцем відчули збудження. Журналістка стверджує, що була сконцетрованою, наче на одному з перших побачень, кілька років тому. Вона не «літала думками, як зазвичай.

Також, секс тривав довше, партнери пробували різні місця у квартирі, обоє не відчували поспіху.

Потім вони замовили їжу із сичуанського ресторану і дивилися серіал. Анна вважає, що вечір пройшов чудово і здивована, що не додумалася до цього раніше.

Медсестра Тейзен каже, що часто чує таке від пацієнтів. «Є паралель між сексом та канабісом — вони допомагають почуватися добре. Жінки опираються такому», — сміється вона. «Мова йде про пошук задоволення та насолоди в дуже напруженому світі.»

Якщо раніше Анна не уявляла, що марихуана буде в її повсякденному житті, та перший експеримент все змінив.

Розважайтеся шалено та відповідально